Máme dlhoročné skúsenosti s poskytovaním riešení v oblasti prístupov do výšok v rôzne náročných podmienkach. Našim cieľom je byť spoľahlivým a flexibilným partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť v každej situácii. V súčinnosti s Vami hľadáme optimálne riešenia za rozumnú cenu a v čo najkratšom čase.

Ponúkame do prenájmu pojazdné hliníkové lešenie BOSS od anglickej firmy YOUNGMAN, ktoré je overeným a celosvetovo najpredávanejším pojazdným systémom. Toto relatívne lacné lešenie je bez nutnosti kotvenia schopné zabezpečiť prístup do výšky až 16m. Ideálne je pre rôzne opravy na fasádach, pri výstavbe hál, inštaláciách vzduchotechniky, pri rôznych údržbárskych prácach vo výškach a podobne. K prenájmu poskytujeme aj montážne služby a dopravu.

Rýchly a komfortný presun pracovníkov do výšok ľahko sprostredkuje oceľová schodisková veža typu LAYHER. Oceľové rámové lešenie s hliníkovými schodiskovými ramenami umožní bezpečný a komfortný transport až do výšky 60m.
V prípade potreby odľahčenej konštrukcie schodiskovej veže máme k dispozícii hliníkovú schodiskovú vežu CUSTERS. Lešenie má nízke nároky na únosnosť miesta založenia, keďže schodisková veža o výške 12m má hmotnosť iba 600kg.

Pre rôzne fasádne práce sa osvedčil oceľový pozinkovaný systém rámového lešenia SPRINT 75. Lešenie spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá, jeho montáž je jednoduchá a práca z neho veľmi komfortná. Samozrejmosťou je montáž prostredníctvom oprávnených lešenárov a tiež doprava na ľubovolné miesto.

Tešíme sa na spoluprácu a sme presvedčení, že budete spokojní!